O nas

To my – Jarek Naruszewicz (z lewej) i Adam Sałacki – dwaj faceci zakręceni na punkcie tworzenia bielizny i odzieży dla kobiet.

Miło mi Cię powitać na naszej stronie!
Stworzyliśmy wspólnie firmę Babell. Nasze produkty powstają we własnej szwalni, według uniwersalnych wzorów, adresowanych do kobiet na każdym etapie ich życia. Szyjąc bieliznę damską chętnie sięgamy po bawełnę, ale w naszym portfolio znajdują się również produkty z mieszanek bawełny z innymi komponentami. Proponujemy zarówno elegancką bieliznę na specjalne okazje, jak i modele idealnie spełniające rolę komfortowej bielizny na co dzień. Uzupełnieniem naszej oferty jest wygodna odzież szyta głównie z wiskozy (bluzki, body, t-shirty) świetnie spełniająca rolę ubraniowej bazy w szafach naszych klientek. Proponowana przez nas wiskozowa bielizna nocna to połączenie elegancji i komfortu, wspierające doskonały wypoczynek w czasie snu. Misją Babell jest towarzyszenie kobietom w ich codzienności, zapewnienie wygody, dobrego samopoczucia, gdziekolwiek się znajdują i cokolwiek robią. Nasze produkty dostępne są w podstawowej gamie kolorystycznej, chętnie wybieranej przez panie w każdym wieku.
Nasza szwalnia wykonuje także zlecenia zewnętrzne w zakresie szycia produktów z dzianin, od projektu, przez poprowadzenie pomysłu, aż do realizacji. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o wolumeny, a długoletnie doświadczenie pomaga nam realizować najśmielsze pomysły naszych klientów! Oferujemy szycie produktów odzieżowych, jesteśmy w stanie wdrożyć pomysł od etapu konstrukcji modelu, przez wykonanie szablonów, do produkcji bielizny i ubrań na zamówienie. Wieloletnie doświadczenie w szyciu bielizny i odzieży dla kobiet nauczyło nas precyzji, staranności wykonania i słuchania potrzeb. Zapraszamy do rozmowy!

Grafika w tle
Babell

Odwiedź nasz sklep

INTERNETOWY